uudis
Adeliv Complex kapslid maksale, 30 kapslit
Adeliv Complex kapslid maksale, 30 kapslit
Pilt on illustreeriv
Seedesüsteem

Adeliv Complex kapslid maksale, 30 kapslit

Eur 22,85 30 kapslit
kogus

Esmavaliku kompleks maksa krooniliste seisundite korral. Adeliv Complex kapslid sisaldavad S-adenosüülmetioniini (ademetioniini), koliini ning vitamiine B6 ja B12. Ademetioniin on aminohappe metioniin aktiivne vorm, millel on eriti oluline roll maksa ja närvisüsteemi talitluses. Ademetioniini tsükkel on üks olulisemaid maksa ainevahetuse tsükleid. Ademetioniin ergutab maksa ainevahetust, toetab maksarakkude energiavarustust, kiirendab mürkide ...

Tooteinfo
Tarneinfo
TASUTA TARNE ALATES 10 EUR OSTUST

Tellimus jõuab sinuni kahe tööpäeva jooksul, kui tellid enne kella 15:00

0
t
0
min
0
sek

JÄÄNUD, ET PAKK KÄTTE SAADA KAHE JÄRGNEVA TÖÖPÄEVA JOOKSUL

Tellimus jõuab sinuni kolme tööpäeva jooksul, kui tellid pärast kella 15:00

Vaata tarnevõimalusi

Toidulisand. Toidulisand ei asenda täielikku ja tasakaalustatud toitumist!

Tooteinfo

Tooteinfo

Esmavaliku kompleks maksa krooniliste seisundite korral. Adeliv Complex kapslid sisaldavad S-adenosüülmetioniini (ademetioniini), koliini ning vitamiine B6 ja B12. Ademetioniin on aminohappe metioniin aktiivne vorm, millel on eriti oluline roll maksa ja närvisüsteemi talitluses. Ademetioniini tsükkel on üks olulisemaid maksa ainevahetuse tsükleid. Ademetioniin ergutab maksa ainevahetust, toetab maksarakkude energiavarustust, kiirendab mürkide kahjutustamist, toetab maksarakkude normaalset kasvu ja aitab vältida rasva kogunemist maksa ning maksakoe sidekoestumist.

 

Teaduslike uuringutega on tõestatud ademetioniini positiivne mõju nii maksa rasvumise (maksasteatoosi) kui ka alkohoolse maksahaiguse korral.
Koliin ehk vitamiin B4 aktiveerib maksatalitlust, aitab maksarakkudel taastuda, normaliseerib homotsüsteiini ainevahetust ja normaliseerib rasvade ainevahetust. Juhul kui organismis on koliini puudujääk, tekivad rasva ladestumine maksa, vererõhu tõus ja veresoonte lupjumise süvenemine.
Vitamiin B6 ja B12 tagavad adenometioniini ainevahetuse normaalse toimimise.
Ademetioniini positiivne mõju maksas.

 

Uuringutega on tuvastatud, et krooniliste maksahaiguste korral langeb ademetioniini tase organismis. Selle tulemusena ei toimi maksa ademetioniini ainevahetustsükkel normaalselt, süveneb oksüdatiivne stress ning tõuseb homotsüsteiini tase. Homotsüsteiini kõrgenenud taset seostatakse maksa rasvumise ja sidekoestumise süvenemise ning südamehaiguste riski suurenemisega.

 

Ademetioniini manustamine normaliseerib ademetioniini tsükli töö, suurendab antioksüdant glutatiooni tootmist ning normaliseerib homotsüsteiini taseme.

 

Millistel juhtudel soovitatakse kasutada Adeliv Complexi:

  • Mittealkohoolne steatoos, steatohepatiit
  • Viiruslik hepatiit
  • Alkohoolne maksahaigus
  • Pikaajaline ebatervislik eluviis, alkoholiga liialdamine
  • Tugevatoimeliste ravimite pikaajaline kasutamine
koostis

Ademetioniin (S-adenosüül-L-metioniin), koliinbitartraat, zhelatiin (kapsli kest), fibrex (kiudaine), rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), vitamiin B6 (püriAdemetioniin (S-adenosüül-L-metioniin), koliinbitartraat, želatiin (kapsli kest), fibrex (kiudaine), rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).
*TRÜKITÄHTEDEGA on märgitud allergiat või toidutalumatust põhjustavad koostisosad või abiained.

 

Sisaldus päevase annuse kohta
1 kapsel sisaldab:
250 mg ademetioniin
200 mg koliinbitartraat (82,6 mg koliin)
1,4 mg vitamiin B6 (*NRV 100%)
2,5 mcg vitamiini B12 (*NRV 100%)
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value)doksiinvesinikkloriid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

kasutamine
1 kapsel päevas sisse võtta.
Soovitatakse kasutada 2 kuud järjest, 2-kuulisi kuure korrata 2-3 korda aastas.

Hoiatused
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosa(de) suhtes.
Rasedus ja imetamine, maksa- ja/või neerufunktsiooni häired, bipolaarsed häired – kasutada ainult pärast arstiga konsulteerimist.
Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
tootja

Solepharm Pharmaceuticals, toodetud Euroopa Liidus