uudis
Bepanthen Eye silmatilgad 0,5 ml, 20 üksikannust
Bepanthen Eye silmatilgad 0,5 ml, 20 üksikannust
Pilt on illustreeriv
Silmad, nina, kõrvad

Bepanthen Eye silmatilgad 0,5 ml, 20 üksikannust

Eur 12,09 20 üksikannust
kogus

Bepanthen® Eye silmatilgad on mõeldud kuivadele, ärritunud ja väsinud silmadele. Silmad võivad tunduda kuivad või karedad, kiheleda ja vesised olla. Samuti võib tunduda, et silmades on liivapuru, silmad võivad väsida ja nägemine võib halveneda. Bepanthen Eye silmatilgad sisaldavad ainulaadset kombinatsiooni, milles dekspantenooli värskendavad ja kaitsvad omadused on ühendatud hüaluroonhappe niiskust ...

Tooteinfo
Tarneinfo
TASUTA TARNE ALATES 10 EUR OSTUST

Tellimus jõuab sinuni kahe tööpäeva jooksul, kui tellid enne kella 15:00

0
t
0
min
0
sek

JÄÄNUD, ET PAKK KÄTTE SAADA KAHE JÄRGNEVA TÖÖPÄEVA JOOKSUL

Tellimus jõuab sinuni kolme tööpäeva jooksul, kui tellid pärast kella 15:00

Vaata tarnevõimalusi

Tooteinfo

Tooteinfo

Bepanthen® Eye silmatilgad on mõeldud kuivadele, ärritunud ja väsinud silmadele. Silmad võivad tunduda kuivad või karedad, kiheleda ja vesised olla. Samuti võib tunduda, et silmades on liivapuru, silmad võivad väsida ja nägemine võib halveneda. Bepanthen Eye silmatilgad sisaldavad ainulaadset kombinatsiooni, milles dekspantenooli värskendavad ja kaitsvad omadused on ühendatud hüaluroonhappe niiskust siduvate omadustega. Silmatilgad niisutavad ja libestavad silmi, stabiliseerivad pisaravedeliku kihti, kaitsevad silma pinda kuivamise eest. Bepanthen Eye silmatilku on mugav kasutada ning nad leevendavad vaevusi kohe pärast annustamist. Tilgad kanduvad kergesti silma pinnale ning vähendavad tunduvalt silmade kuivust, kihelust ning ärritust. Bepanthen Eye silmatilgad niisutavad silmi nägemist halvendamata ega muuda silmi kleepuvaks. Silmatilgad leevendavad vaevusi pikaks ajaks. Sobib kasutamiseks ka kontaktläätsedega.

koostis

Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi.
Bepanthen® Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid.

kasutamine
Rebige ribast üks üheannuseline pipett. Veenduge, et pipett ei ole kahjustunud. Avamiseks keerake (ärge tõmmake) pipeti lamedat otsa. Kallutage pead veidi tahapoole, vaadake üles ja tõmmake alumist laugu veidi silmamunast eemale. Tilgutage üks tilk silmalau ja silmamuna vahele moodustunud taskusse 3-5 korda päevas. Võimaldamaks vedeliku ühtlast jaotumist silma pinnale, sulgege aeglaselt silmad.
Kui ebamugavustunne silmades süveneb või ei leevendu, konsulteerige oma silmaarstiga.
Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage toodet, kui üheannuseline pipett või kotike on kahjustunud. Ärge puudutage üheannuselise pipetiga silma. Ärge kasutage toodet, kui olete ülitundlik selle mis tahes koostisosade suhtes. Harvadel juhtudel võivad silmatilgad väga tundlike silmade korral põhjustada silmaärritust. Toode on ainult ühekordseks kasutamiseks. Bepanthen® Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid, seetõttu tuleb pärast pipeti avamist kasutamata lahus ära visata. Kui te kasutate samal ajal muid silmatilkasid/silmasalvi, tuleb nende ja Bepanthen® Eye silmatilkade manustamisel hoida 15 minutit vahet, Bepanthen ® Eye silmatilku kasutage alati viimasena. Ärge kasutage toodet silmavigastuste või nakkuslike silmapõletike korral. Pärast manustamist võib esineda lühiajalist hägusat nägemist, seetõttu ärge juhtige sõidukit ega kasutage masinaid enne, kui teie normaalne nägemine on taastunud. Ärge kasutage toodet pärast kõlblikkusaja lõppu. Kõlblikkusaeg on märgitud igale üheannuselisele pipetile, kotikesele ja väliskarbile. Bepanthen® Eye silmatilgad sisaldavad fosfaatpuhvrit. Pikaajalisel kasutamisel ja sarvkesta funktsionaalsete häirete korral võib Bepanthen® Eye kasutamine põhjustada sarvkestal kaltsiumisoolade sadestumist.
tootja

Bayer Consumer Care AG, Šveits