-15% uudis
Möller′s Junior puuviljamaitselised kalakesed, 45 tk
Möller′s Junior puuviljamaitselised kalakesed, 45 tk
Pilt on illustreeriv
Vitamiinid ja mineraalained

Möller′s Junior puuviljamaitselised kalakesed, 45 tk

Eur 18,79 Eur 15,97 45 tk
kogus

Möller´s Junior puuviljamaitselised kalakesed sisaldavad asendamatuid oomega-3-rasvhappeid ja rasvlahustuvat D-vitamiini. Uus Möller´s Junior ei sisalda kunstlikke lõhna- ega maitseaineid. Teaduslikult on tõestatud, et oomega-3-rasvhapetel on oluline roll lapse aju arengus. Neid rasvhappeid peab laps saama juba looteeas, et tagada normaalne kasv ja areng. Eriti vajalik on oomega-3 hüperaktiivsetele ja keskendumisraskustega ...

Tooteinfo
Tarneinfo
TASUTA TARNE ALATES 10 EUR OSTUST

Tellimus jõuab sinuni kahe tööpäeva jooksul, kui tellid enne kella 15:00

0
t
0
min
0
sek

JÄÄNUD, ET PAKK KÄTTE SAADA KAHE JÄRGNEVA TÖÖPÄEVA JOOKSUL

Tellimus jõuab sinuni esmaspäev, kui tellid pärast kella 15:00

Vaata tarnevõimalusi

Toidulisand. Toidulisand ei asenda täielikku ja tasakaalustatud toitumist!

Tooteinfo

Tooteinfo

Möller´s Junior puuviljamaitselised kalakesed sisaldavad asendamatuid oomega-3-rasvhappeid ja rasvlahustuvat D-vitamiini. Uus Möller´s Junior ei sisalda kunstlikke lõhna- ega maitseaineid. Teaduslikult on tõestatud, et oomega-3-rasvhapetel on oluline roll lapse aju arengus. Neid rasvhappeid peab laps saama juba looteeas, et tagada normaalne kasv ja areng. Eriti vajalik on oomega-3 hüperaktiivsetele ja keskendumisraskustega lastele.

 

Immuunsüsteemile, silmadele ja ajule: Oomega-3 rasvhapetel on tõestatud positiivne toime südamele ja nägemisele - DHA toetab normaalset nägemist ja ajutalitlust* ning EPA ja DHA toetavad normaalset südame tööd**. Vitamiin D3 toetab immuunsüsteemi tööd, aitab kaasa kaltsiumi omastamisele ning aitab hoida luid ja hambaid normaalsetena. *kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d. ** kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d.

koostis

Magusained (ksülitool, sorbitool), KALAÕLI kontsentraat , joogivesi, želatiin (veise), lõhna-ja maitseaine (puuvilja), antioksüdant (õunhape), happesuse regulaator naatriumtsitraat), toiduvärv (paprikaekstrakt), kolekaltsiferool (vit. D3)
*TRÜKITÄHTEDEGA on märgitud allergiat või toidutalumatust põhjustavad koostisosad või abiained.

 

Päevane annus 2 kalakest sisaldab:
Kalaõli kontsentraat: 560 mg
Oomega-3 rasvhappeid 352 mg, millest: DHA 262 mg, EPA 56 mg,
Vitamiin D3 10 µg (200% NRV*)
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value)

kasutamine
Täiskasvanutele ja lastele alates 3. eluaastast 2 geelist kalakest päevas.

Hoiatused:
Liigsel tarbimisel võib olla lahtistav toime! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas!
tootja

Orkla Health AS, Norra