uudis
Möller's Omega-3 Magne Active kapslid, 100 kapslit
Möller's Omega-3 Magne Active kapslid, 100 kapslit
Pilt on illustreeriv
Vitamiinid ja mineraalained

Möller's Omega-3 Magne Active kapslid, 100 kapslit

Eur 20,59 100 kapslit
kogus

Magneesium aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi toimimisele, psühholoogilisele funktsioonile ja aitab vähendada väsimust ning kurnatust. Magneesium ja vitamiin D3 aitavad kaasa normaalsele lihaste funktsioonile ning aitavad hoida luid normaalsetena. Vitamiinid D ja C aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele. Oomega-3-rasvhapped EPA ja DHA toetavad normaalset südame tööd. Oomega-3-rasvhape DHA aitab säilitada normaalset ...

Tooteinfo
Tarneinfo
TASUTA TARNE ALATES 10 EUR OSTUST

Tellimus jõuab sinuni kahe tööpäeva jooksul, kui tellid enne kella 15:00

0
t
0
min
0
sek

JÄÄNUD, ET PAKK KÄTTE SAADA KAHE JÄRGNEVA TÖÖPÄEVA JOOKSUL

Tellimus jõuab sinuni esmaspäev, kui tellid pärast kella 15:00

Vaata tarnevõimalusi

Toidulisand. Toidulisand ei asenda täielikku ja tasakaalustatud toitumist!

Tooteinfo

Tooteinfo

Magneesium aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi toimimisele, psühholoogilisele funktsioonile ja aitab vähendada väsimust ning kurnatust. Magneesium ja vitamiin D3 aitavad kaasa normaalsele lihaste funktsioonile ning aitavad hoida luid normaalsetena. Vitamiinid D ja C aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele. Oomega-3-rasvhapped EPA ja DHA toetavad normaalset südame tööd. Oomega-3-rasvhape DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust.

koostis

Kalaõli kontsentraat (triglütseriidid), veiseželatiin (kapsli materjal), magneesiumoksiid,L-askorbiinhape (vitamiinC), tardaine (glütserool,sorbitool), stabilisaator (rasvhapetemono- ja triglütseriidid, mesilasvaha), emulgaator (sojaletsitiin), toiduvärvid (klorofülliinivasekompleksid, titaandioksiid), kolekaltsiferool (vitamiin D).

 

3 kapslit sisaldab:
Kalaõli 1860 mg
Oomega-3-rasvhapped 1200 mg
DHA 465 mg
EPA 600 mg
Magneesium 225 mg (60%*)
Vitamiin D3 15 μg (300 %*)
Vitamiin C 240 mg (300 %*)
*NRV – protsent päevasest
võrdluskogusest täiskasvanutele

kasutamine
3 kapslit päevas täiskasvanutele ja lastele, kes oskavad neelata kapsleid. Toodet võib ohutult kombineerida teiste Möller‘si toodetega.

Hoiatused:
Mitte kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust
tootja

Orkla Health AS, Norra