Hypromeloza-P silmatilgad 5mg/ml, 10 ml
Pilt on illustreeriv

Hypromeloza-P silmatilgad, 10 ml

4,57€

Antud kogus pole saadaval. Vali teine kogus.

HYPROMELOZA-P® silmatilgad kaitsevad ja niisutavad silma ning aitavad taastada silma sarvkesta pinna rakke. HYPROMELOZA-P® sobib kasutamiseks kaitsevahendina pisaravedeliku vähenenud tootmise korral, kui põhjus ei ole nakkuslik. Toote koostises olev hüpromelloos (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) moodustab silma sarv- ja sidekestale ajutise kaitsva kihi ning niisutab silma välispinda, B-grupi vitamiin, dekspantenool aga soodustab silma sarvkesta ...

Tarneinfo

Venipak pakiautomaat
Venipak pakiautomaat Tasuta *
DPD pakiautomaat
DPD pakiautomaat Tasuta *
Omniva pakiautomaat
Omniva pakiautomaat Tasuta *
Itella Smartpost pakiautomaat
Itella Smartpost pakiautomaat Tasuta *
Venipak kuller (Eesti)
Venipak kuller (Eesti) Tasuta *
Pealekorje Oribalt Tallinn laost
Pealekorje Oribalt Tallinn laost täna. Tasuta
* Tasuta kohaletoimetamine Itella pakiautomaati tellimustele üle 19 euro, tasuta kohaletoimetamine Venipaki kulleriga tellimustele üle 35 euro.

100% turvaline makse!

Swedbank
SEB
LHV
mastercard
visa

Tooteinfo

HYPROMELOZA-P® silmatilgad kaitsevad ja niisutavad silma ning aitavad taastada silma sarvkesta pinna rakke. HYPROMELOZA-P® sobib kasutamiseks kaitsevahendina pisaravedeliku vähenenud tootmise korral, kui põhjus ei ole nakkuslik. Toote koostises olev hüpromelloos (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) moodustab silma sarv- ja sidekestale ajutise kaitsva kihi ning niisutab silma välispinda, B-grupi vitamiin, dekspantenool aga soodustab silma sarvkesta pinna rakkude kiiremat taastumist.

koostisosad

1 ml lahust sisaldab 5 mg hüpromelloosi.
Abiained: dekspantenool, bensalkooniumkloriid, natriumkloriid, dinaatriumedetaat, süstevesi.

kasutamine
HYPROMELOZA-P® silmatilgad sobivad pisaravedeliku asendamiseks pisarate vähenenud tekke korral ja kuiva silma sündroomi (Keratoconjunctivitis sicca) raviks ja Sjögreni sündroomi puhul. HYPROMELOZA-P® silmatilgad leevendavad silma ärritust vähese sarvkesta erosiooni puhul, pärast operatsioone või kui silma on sattunud väiksed võõrkehad. Lisaks sellele aitab HYPROMELOZA-P® leevendada tuule, tolmu, kuiva õhu, suitsu, õhusaaste või kontaktläätsede poolt põhjustatud sügelust ja ebamugavustunnet silmas ning silmade väsimust kauasel lugemisel, sõiduki juhtimisel, TV või arvutikuvari vaatamisel. Toode sobib kasutamiseks täiskasvanutel ja lastel.

Hoiatused: Kui sümptomid ei kao kahe päeva jooksul või kui seisund halveneb, pöörduge silmaarsti poole. Vahetult pärast toote kasutamist võib nägemine ähmastuda, mistõttu võib kuni 20 minutiks olla raskendatud mootorsõidukite juhtimine ja mehhanismide käsitsemine. Toote kasutamise ajal on keelatud pehmete kontaktläätsede kandmine. Enne toote kasutamist tuleb kontaktläätsed eemaldada. Tagasi tohib kontaktläätsed panna alles 30 minutit peale toote kasutamist.

Säilitamine: Hoida kuivas, temperatuuril kuni 25o C. Mitte hoida külmkapis / mitte lasta külmuda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast pakendi avamist võib toodet kasutada 28 päeva jooksul. Mitte kasutada toodet pärast pakendil märgitud säilivusaja lõppemist.
tootja

Unimed Pharma, Slovakia

Seda toodet vaadati 238 korda viimase 30 päeva jooksul

Logi sisse ja jäta arvustus