UNItears silmatilgad säilitusainevaba, 10 ml
Pilt on illustreeriv

UNItears silmatilgad säilitusainevaba, 10 ml

8,31€

Antud kogus pole saadaval. Vali teine kogus.

UNItears säilitusainevaba silmatilkade lahus sisaldab hüpromelloosi ja dekspantenooli. Tootel on kaitsev, rakke taastav ja niisutav toime. Hüpromelloos moodustab silma sarvkesta pinnale ajutise kaitsva kihi, niisutab silma pinda ja kompenseerib vähest pisarateket, pärssides „kuiva silma“ sümptomeid. Lisaks leevendab see väiksemaid mittenakkuslikke silmaärritusi. Dekspantenool (B-rühma vitamiin) aitab taastada sarvkesta pinna rakke (epitelisatsioon) ...

Tarneinfo

Venipak pakiautomaat
Venipak pakiautomaat Tasuta *
DPD pakiautomaat
DPD pakiautomaat Tasuta *
Omniva pakiautomaat
Omniva pakiautomaat Tasuta *
Itella Smartpost pakiautomaat
Itella Smartpost pakiautomaat Tasuta *
Venipak kuller (Eesti)
Venipak kuller (Eesti) Tasuta *
Pealekorje Oribalt Tallinn laost
Pealekorje Oribalt Tallinn laost täna. Tasuta
* Tasuta kohaletoimetamine Itella pakiautomaati tellimustele üle 19 euro, tasuta kohaletoimetamine Venipaki kulleriga tellimustele üle 35 euro.

100% turvaline makse!

Swedbank
SEB
LHV
mastercard
visa

Tooteinfo

UNItears säilitusainevaba silmatilkade lahus sisaldab hüpromelloosi ja dekspantenooli. Tootel on kaitsev, rakke taastav ja niisutav toime. Hüpromelloos moodustab silma sarvkesta pinnale ajutise kaitsva kihi, niisutab silma pinda ja kompenseerib vähest pisarateket, pärssides „kuiva silma“ sümptomeid. Lisaks leevendab see väiksemaid mittenakkuslikke silmaärritusi. Dekspantenool (B-rühma vitamiin) aitab taastada sarvkesta pinna rakke (epitelisatsioon). UNItears sobib ideaalselt kontaktläätsede kandjatele ja tundlike silmadega inimestele. UNItears säilitusainevaba silmatilkade lahus pakub kauakestvat leevendust vähenenud pisaratekke, kuiva silma sündroomi (keratoconjunctivitis sicca), sensoorse ebamugavustunde (põletus, sügelus, võõrkehatunne), vigastuste ja sarvkesta erosiooni puhul, väikeste võõrkehade sattumisel silma sidekestale, pärast silmaoperatsiooni, sellised sümptomid võivad olla seotud väliste teguritega (nt õhu-konditsioneer, tuul, saastus, suits, tolm), silmade suurenenud pingutusega (pikaajaline töö arvuti taga) ja kontaktläätsede kandmisega.

koostis

Hüpromelloos 5 mg/ml, dekspantenool, naatriumkloriid, dinaatriumedetaat, süstevesi.

kasutamine
Kasutada sõltuvalt sümptomite raskusest. Raskete sümptomite puhul on lubatud manustada rohkem kui üks kord tunni aja jooksul. Kergete sümptomite puhul manustada 2-3 korda päevas 1-2 tilka mõlemasse silma. Kasutusaeg 3 kuud pärast avamist. Enne kasutamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte.
UNItears säilitusainevaba tohib kasutada kontaktläätsede kandmise ajal.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Enne esimest kasutuskorda on soovitatav tilgutada esimene tilk mujale kui silma, pigistades õrnalt pudelit, sest tugeva ja ebakorrapärase pigistamise korral võib lahus tulla välja suures koguses.
Laske õhk plastpudelisse tagasi, nii et pudel saab tagasi oma esialgse kuju, ning jätkake tilgutamist silma vastavalt ettekirjutusele.
Dosaatori otsik ei tohiks preparaadi manustamise ajal puutuda kokku silma ega silmalauga. Pärast preparaadi silma tilgutamist on vaja kaitsekork pudelile kindlalt tagasi panna, et hoida ära dosaatori otsiku võimalikku saastamist.
Säilitamistingimused
Säilitage pudelit originaalpakendis 25°C juures. Ärge külmutage.
Hoidke preparaat laste eest kättesaamatus kohas.
Ärge kasutage preparaati pärast kolbampullile või pappkarbile liivakella ikooni kõrvale märgitud kehtivusaja möödumist.
Kehtivusaeg tähistab märgitud kuu viimast päeva.
Ärge kasutage toodet UNItears säilitusainevaba kauem kui 3 kuud pärast pudeli esmakordset avamist.
tootja

Unimed Pharma, Slovakia

Seda toodet vaadati 279 korda viimase 30 päeva jooksul

Logi sisse ja jäta arvustus