Blistex - hooli oma huultest

Blistex - hooli oma huultest

Esimene külmavilli salv

 

Blistex sündis 1930. aastatel Ameerika Ühendriikide talvises ja karmis loodeosas, Seattle Washingtonis. Brändi puhul oli algselt tegemist ühe tootega, mille oli välja töötanud apteeker. 20. sajandi alguse USA-s ei olnud ebatavaline, et proviisorid valmistasid ise oma tooteid, eriti retseptita kaupade puhul nagu mitmesugused tervendavad ravimid ja kosmeetikavahendid.

 

Algne salvivalem osutus erakordselt tõhusaks külmavillide ehk peamiselt huuli ja huulte ümbrust mõjutava viirushaiguse ravimisel. Salv osutus tõhusaks ka muude huulte probleemide nagu huulte kuivuse ja pragunemise puhul. Pärast toote väljatöötamist sai 1939. aastal kaubamärgi nimeks Blistex.

 

Juhtiv huulekreemide tootja

 

Ligi kakskümmend aastat oli Blistex üks toode, mille meeskond keskendus huulesalvi patenteeritud vee ja õli emulsiooni protsessi pidevale täiustamisele. Need teadmised on ettevõttes aja möödudes säilinud ja Blistex on endiselt juhtiv huulekreemide ja -salvide tootja kogu maailmas.

 

Pärast salvi edu hakkas Blistex katsetama muid tootevorme ja koostisosi ning ettevõte saavutas kiiresti huulehoolduses juhtiva uuendaja maine. 1950. aastatel töötas Blistex välja huulepalsami pulgad, millel olid tarbija jaoks uuenduslikud maitsevalikud ja päikesekaitsekreemid igapäevakaitseks.

 

Topsitoodete tutvustus

 

Sellele järgnesid topsitooted, mille koostised pakkusid tarbijatele pehmemat ja paksemat määret kiireks leevenduseks ja kaitset haigetele ja kahjustatud huultele.  1985. aastal tõi Blistex välja Lip Medexi toote, millest sai kiiresti populaarseim huulehoolduse toode nii USA-s kui ka Kanadas, ning mille edu kestab tänapäevani. Aastas on meie ettevõttesisene toodang kokku üle 100 miljoni ühiku. Meie kõrgetasemeline spetsialistide meeskond kontrollib rangelt sissetulevaid materjale, tootmisprotsesse ja valmistooteid, et tagada kõrged standardid.

 

Blistexi missioon huulehoolduse täiustamisel

 

Meie uurimis- ja arendusmeeskonnad, mis asuvad Illinoisis Oak Brookis, töötavad pidevalt kogu meie portfelli täiustamise nimel, et see vastaks kõige paremini meie lojaalsete tarbijate vajadustele. Blistex toetub oma pärandile ja on jätkuvalt huulte hooldamise ekspert. Selle juhtpositsiooni säilitamiseks jätkab Blistex uuenduslike, kvaliteetsete huulehoolduse toodete, tõhusate koostiste, ainulaadsete eeliste ja enneolematu sensoorse kogemuse väljatöötamist ja turustamist, et rahuldada meie tarbijate väga erinevaid vajadusi üle kogu maailma. Seetõttu ei saa meie töö kunagi valmis!

 

Tutvu Blistexi toodetega siin

Tutvu toodetega

Seotud artiklid

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

Kogu maailmas kasvab iga aastaga aina rohkem huvi looduslike tervisetoodete vastu, mis pakuvad rohkem elujõudu ja parandavad elukvaliteeti ning ennetavad sügavamate probleemide teket. Just seetõttu on ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär on gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja   Euroopa populaarseim gluteenivaba kaubamärk sai alguse Lõuna-Tiroolis Meranis/ Meranos asuvas väikeses apteegi ja tervisetoodete poes. Täna o ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Lysi - pika ajalooga maailma juhtiv kalaõli tootja

Lysi - pika ajalooga maailma juhtiv kalaõli tootja

Pika ajalooga maailma juhtiv tootja   1938. aastal asutatud LYSI hf on üks maailma juhtivamaid inimtoiduks mõeldud merelise päritoluga õlitootjaid ja kalaõli tootmise teerajaja.   ...

Loe edasi...