New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

Kogu maailmas kasvab iga aastaga aina rohkem huvi looduslike tervisetoodete vastu, mis pakuvad rohkem elujõudu ja parandavad elukvaliteeti ning ennetavad sügavamate probleemide teket. Just seetõttu on New Nordic alates asutamisest 1990. aastal arendanud uuenduslikke taimseid tooteid. Selle eest on saadud ka palju auhindu üle maailma, mis kinnitab veelgi nende tervisetoodete tõhusust.

 

New Nordic toodab looduslikke toidulisandeid, mis aitavad inimestel elada pikka, tervislikku ja aktiivset elu. Laias laastus jaguneb New Nordicu sortiment kolmeks: ilutooted, dieetpreparaadid ja üldine heaolu.

 

New Nordicu üks kõige ostetumaid tooteid on Blue Berry ™, mis turgutab silmi ja nägemist. Tänaseks on see saanud paljudele inimeste jaoks igapäevaseks toidulisandiks.

 

Nii Eestis kui kogu maailmas on kujunenud number üks juuksevitamiiniks Hair Volume. Kauni naha saladus peitub aga Skin Collagen Filler tablettides, mis niisutavad ja toidavad nahka seespidiselt ning seega lükkavad edasi naha enneaegset vananemist.

 

Sel sügisel tuli New Nordic välja uue kontseptsiooniga BEAUTY IN&OUT (Ilu nii sees- kui välispidiselt). See tähendab, et kasutades näiteks Hair Volume juuksevitamiine seespidiselt ja samade põhitoimeainetega juuksehooldustooteid välispidiselt, on toime topelttõhus ja tulemus garanteeritud. Sama on ka Skin Collagen Filler tablettide ja nahahooldustoodetega.

 

Lisaks iluvitamiinidele on New Nordicu sortimendis erinevaid organismi puhastavaid tooteid ja dieetpreparaate. Apple Cider on näiteks õunasiidriäädikast valmistatud toidulisand, mis kiirendab ainevahetust ja puhastab organismi. Active Liver ™ turgutab maksa tervist ja väljutab jääkaineid.

 

Paljud tooted on vegan, laktoosi- ja gluteenivabad. Vastava märgistuse leiab tootepakendilt.

 

New Nordic toodete pakendid on mitmes värvitoonis, kuid neid ühendab üks element – hõbepuu. New Nordic logo sümboliseerib looduslikkust, elujõudu ja pidevat arengut. Hõbepuu on nagu pitser, mis annab tunnistust toodete kvaliteedist, ohutusest ja tõhususest, mida miljonid inimesed kogu maailmas usaldavad.

 

Täna tarbitakse New Nordic tooteid iga päev enam kui 30 riigis üle maailma - Hiinast kuni Ameerikani. Oleme kindlad, et suudame inimesi inspireerida kogu maailmas elama tervislikumalt ja nautima täisväärtuslikku elu, mis ühtlasi tagab pikema eluea.

Tutvu toodetega

Seotud artiklid

Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär on gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja   Euroopa populaarseim gluteenivaba kaubamärk sai alguse Lõuna-Tiroolis Meranis/ Meranos asuvas väikeses apteegi ja tervisetoodete poes. Täna o ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Blistex - hooli oma huultest

Blistex - hooli oma huultest

Esimene külmavilli salv   Blistex sündis 1930. aastatel Ameerika Ühendriikide talvises ja karmis loodeosas, Seattle Washingtonis. Brändi puhul oli algselt tegemist ühe tootega, mille oli vä ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Lysi - pika ajalooga maailma juhtiv kalaõli tootja

Lysi - pika ajalooga maailma juhtiv kalaõli tootja

Pika ajalooga maailma juhtiv tootja   1938. aastal asutatud LYSI hf on üks maailma juhtivamaid inimtoiduks mõeldud merelise päritoluga õlitootjaid ja kalaõli tootmise teerajaja.   ...

Loe edasi...