ICONFIT – kodumaine tootja aastast 2013

ICONFIT – kodumaine tootja aastast 2013

Kust sai kõik alguse?

Alustasime 2013. aastal Eesti pereettevõttena ning tänaseks oleme kasvanud Baltikumi suurimaks spordi- ja tervisetoitude tootjaks. Meie jaoks on olulised märksõnad tervislik eluviis, täisväärtuslik toit, liikumine ning energia. Meil on kõrged ambitsioonid ning tahame pidevalt areneda, et pakkuda klientidele uusi tooteid – ikka selleks, et olla veel tervem ja elujõulisem.

Näiteks hiljuti tuli välja uus tootesari kapslite näol, kust leiab erinevaid vitamiine, mineraale ja rasvhappeid. ICONFIT toidulisandid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid ning on looduslikud ja GMO vabad. Kasutame kõrgkvaliteetsed pullulaankapsleid, mis on taimse koostisega ning sobilikud ka veganitele. Pakendame kapslid keeratava metallist korgiga kvaliteetsesse klaaspakendisse.

Meie missioon on muuta maailma viisil, et tervislik toitumine oleks kättesaadav kõigile, kes seda soovivad. Seepärast hoiame marginaalid madalal ja süsteemid efektiivsed.

ICONFIT tootevalik aitab klientidel toetada nende tervist ja  saavutada kiiremini treeningeesmärke.

Kõrge hind ei võrdu alati kõrge kvaliteediga

Hindame kõrget kvaliteeti. ICONFIT toodetes on kasutatud ainult kõrgkvaliteetseid tooraineid, mis on pärit vaid kontrollitud taustaga ning usaldusväärsetelt tootjatelt.

Kõik tootesegud on välja töötatud põhjaliku testimise tulemusena, et pakkuda parimaid maitseelamusi.

Valime oma tarnijaid ja tooraineid hoolikalt. Meie tarnijad läbivad mitmeid kontrollprotsesse, mis koosnevad üksikasjalikust küsimustikust ja põhjalikest proovide võtmisest. Nende meeskond reisib kõikjale maailma, et tagada toodete vastavus kõikidele regulatiivsetele ja kvaliteedinõuetele ning järgida keskkonna- ja sotsiaalse vastutuse poliitikat. Suurt tähelepanu pööratakse kvaliteedi, toiduohutuse ja vastavuse tagamisel. Alates ostmisest kuni logistika ja laborini pühendutakse standardite täitmisele iga pakutava toote puhul. Meie tarnijad omavad ISO 9001:2008 ja ISO 22000 sertifikaate.

ISO 22000 on rahvusvaheline toiduohutuse juhtimissüsteemi standard, mis on välja töötatud ISO kõrgetasemelise raamistiku (HLS) abil ja mis sätestab nõuded toiduohutuse juhtimissüsteemidele, eesmärgiga tagada ohutu toidu jõudmine tarbijani. ISO 22000 koos ISO 9001 (kvaliteedijuhtimissüsteem) ja HACCPi põhielementidega näitab ettevõtte pühendumust ohutu toidu pakkumisele tarbijatele.

Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid tooteid, mis aitaksid toetada üldist tervist andes kehale lisatoitaineid ning energiat.

Paneme alati uusi tooteid välja arendades kokku oma klientide tagasiside, uurimistulemused ning seame eesmärgiks luua maitsvad ning tervist toetavad tooted. Sporditoodete arendusse oleme kaasanud ka Eesti tippsportlased ja treenerid, et tagada parim toote funktsionaalsus.

Kvaliteetne tooraine

Toorainete valikus kasutame vaid usaldusväärseid partnereid kontrollitud kvaliteediga. Kui võimalik eelistame Eesti tooraineid ning kutsume kohalikke tootjaid üles ka ise oma toodangut meile pakkuma, mis võiks ICONFIT toodetesse sobida. Tootearenduses on fookus toote kvaliteedil.

“Tervis on tõeline rikkus, mitte kulla- ja hõbetükid.” – Mahatma Gandhi

Me toodame, mitte ainult ei vahenda

Investeerime tulevikku

Koostöös Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtagentuuriga töötame ekspordivõimekuse suurendamise suunas. Panustame pidevalt tootearendusse, et laiendada täna üle 100 tootenimetusega valikut veelgi. ICONFIT tooted on mugavalt tellitavad meie kodulehel ning saadaval ka paljudes kauplustes ja müügipunktides üle Eesti. Lisaks tegeleme pidevalt oma tootmisvõimekuse tõstmisega investeerides uutesse tootmisseadmetesse ning 2020 aastal investeerisime ka täisautomaatsete purkide tootmisliini. Töös on veel mitmed arendusprojektid, et ICONFIT tootegruppe ja tootevalikut veelgi kasvatada. Toetame Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liitu (EKFL) ning mitmeid Eesti sportlaseid oma tervislike toitude ja lisanditega.

Aastal 2021 oli ICONFIT edukaim toiduainetööstus TOP 20

Lai tootevalik

Meie toodete hulgast leidub nii vitamiine, proteiine, kollageene, supertoite, tervisetooteid jne – tänapäeval on ülimalt mugav, kui saab ühest kohast tellida kõik vajamineva. Loomulikult saab meie tooteid tellida e-poest erinevatesse pakiautomaatidesse üle Eesti ning lisaks on tooted saadaval ka erinevates poekettides. Kodulehel kuvatavad kaubad on meie Tallinna tootmises-laos olemas ja saadame pakke välja igal tööpäeval.

Keskonnasäästlik mõtteviis

Usume, et igaüks meist saab anda enda panuse parema elukeskkonna loomisel. Jätkusuutlik tarbimine on tuleviku vundament, sellepärast kasutame paljude toodete pakendina mugavat kartongpurki, mis on õhukindlalt suletud. Kui purk saab tühjaks võib seda edasi kasutada mõne kuivaine hoidmiseks. Meie õhukindlaid taassuletavaid plastpakendeid saab hiljem taaskasutada pannes sinna näiteks marju sügavkülma. Toodame enda tooted teadlikult suurpakenditesse selleks, et neid jätkuks kauemaks ning ühtlasi on see ka keskkonnasõbralikum.

Keha on meie tempel, premeerige teda kvaliteetse toidu ning liikuva elustiiliga

Seotud artiklid

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

Kogu maailmas kasvab iga aastaga aina rohkem huvi looduslike tervisetoodete vastu, mis pakuvad rohkem elujõudu ja parandavad elukvaliteeti ning ennetavad sügavamate probleemide teket. Just seetõttu on ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär on gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja   Euroopa populaarseim gluteenivaba kaubamärk sai alguse Lõuna-Tiroolis Meranis/ Meranos asuvas väikeses apteegi ja tervisetoodete poes. Täna o ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Blistex - hooli oma huultest

Blistex - hooli oma huultest

Esimene külmavilli salv   Blistex sündis 1930. aastatel Ameerika Ühendriikide talvises ja karmis loodeosas, Seattle Washingtonis. Brändi puhul oli algselt tegemist ühe tootega, mille oli vä ...

Loe edasi... Tutvu toodetega