Colief - looduslik toodete sari imikutele ja väikelastele

Colief - looduslik toodete sari imikutele ja väikelastele

Colief on looduslike toodete sari, mis pakub tuge imikute ja väikelaste tervisele. Meie teadusandmed ja tõendatud ekspertteadmised ajutise laktoositalumatuse kohta aitasid välja töötada Colief Infant tilgad ligi kaks aastakümmet tagasi. Tänapäeval on see Ühendkuningriigis üks kõige sagedamini välja kirjutatud koolikute sümptomite ravimeetodeid ja meditsiinitöötajad soovitavad seda laialdaselt.

 

Oma ekspertteadmistele tuginedes on Colief viimastel aastatel oma tegevusi edasi arendanud ja laiendanud kogu lapse tervise ja heaoluga seotud valdkonnas. Ettevõte on välja töötanud ulatusliku lapsehoolduse tootesarja, sisaldades tooteid nagu Colief Baby Scalp Oil peanahaõli, Colief D3 vitamiinitilgad, Colief Breathe Easy Vapor Rub salv ja lastele alates 3. eluaastast Colief Breathe Easy Patch plaaster.

 

Sõltumata sellest, kas teie laps on vaevustes, rahulolematu või tal on mingi aine puudus, on Coliefi missiooniks tuua perekondadele hingerahu, aidates olla teil ja teie lapsel õnnelik ja terve, et saaksite üheskoos tähistada elu parimaid hetki.

 

Colief® Infant tilgad

 

Pidev nutmine ja oma lapse kannatamise nägemine võib olla südantlõhestav ja isoleeriv iga vanema jaoks. Selgete vastuste puudumine ja lugematul hulgal magamata öid võib mõnikord tekitada tunde, et abi saamiseks pole kuhugi pöörduda.

 

Teaduslikult tõestatud Colief Infant tilgad sisaldavad looduslikku ensüümi laktaasi, mis aitab leevendada ajutisest laktoositalumatusest põhjustatud koolikute kannatusi - selle vaevusega puutuvad kokku paljud imikud, kuna nende seedesüsteem alles areneb. Mõne tilga lisamine imiku piimasegule või ema rinnapiimale aitab lagundada laktoosi, mida mõned lapsed ei suuda seedida, ja leevendab laste valu ja vähendab pisaraid.

 

Koolikute käes vaevleva beebi laktaasitaseme tõstmine on mõistlik esimene samm nende sümptomite loomulikul lahendamisel. Kuid me teame, et kõik lapsed on erinevad ja mitte kõik koolikud ei ole põhjustatud ajutisest laktoositalumatusest. Võite katsetada ühe nädala jooksul Colief Infant tilkade kasutamist, et saaksite aimu, kas probleem võib olla põhjustatud piimasuhkru laktoosi tundlikkusest.

 

Colief® Breathe Easy

 

Külmetamine on imiku või lapse jaoks osa täiskasvanuks saamisest. Kuid see ei tähenda, et nad peaksid selle pärast une kaotama! Colief Breathe Easy pakub leevendavaid lahendusi lihtsaks hingamiseks.

 

Colief Breathe Easy Vapor Rub on õrn, ohutu ja mugav dekongestant, mis sobib üle kolme kuu vanustele imikutele. Võite olla kindel, et teie väikseke saab õrna ja loodusliku koostisega rahustava lahenduse igale ninakinnisuse probleemile.

 

Colief Breathe Easy Vapor Rub on mugavas pulgaformaadis, mida saab kanda otse nahale ilma kära ja segaduseta. Colief Breathe Easy Vapor Rub koosneb looduslike koostisosade ainulaadsest segust, sealhulgas eukalüptist ja mentoolist. Lisaks sisaldab toode nahka toitvaid mandli- ja kookosõlisid, nii et tegemist on ohutu ja õrna koostisega tootega. Nahale kandmisel muutub salv soojaks ja eritab eeterlikke aure, mille mõju kestab tunde.

 

Tutvu Colief toodetega siin

Seotud artiklid

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

Kogu maailmas kasvab iga aastaga aina rohkem huvi looduslike tervisetoodete vastu, mis pakuvad rohkem elujõudu ja parandavad elukvaliteeti ning ennetavad sügavamate probleemide teket. Just seetõttu on ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär on gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja   Euroopa populaarseim gluteenivaba kaubamärk sai alguse Lõuna-Tiroolis Meranis/ Meranos asuvas väikeses apteegi ja tervisetoodete poes. Täna o ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Blistex - hooli oma huultest

Blistex - hooli oma huultest

Esimene külmavilli salv   Blistex sündis 1930. aastatel Ameerika Ühendriikide talvises ja karmis loodeosas, Seattle Washingtonis. Brändi puhul oli algselt tegemist ühe tootega, mille oli vä ...

Loe edasi... Tutvu toodetega