Intimina - seal, kus algab intiimsus

Intimina - seal, kus algab intiimsus

Seal, kus algab intiimsus

 

INTIMINA lugu sai alguse 2009. aastal ja sellest ajast alates oleme muutnud naiste elu lihtsamaks ja tervemaks.

 

Meie missioon on sellest ajast alates olnud, ja on siiani, stereotüüpide murdmine, hariduse andmine ja enesekindluse, heaolu ja jätkusuutlikkuse edendamine. Oleme iga naise lähedal, tahame panna neid tundma nagu oleksime nende jaoks olemas isegi kõige haavatavamatel hetkedel. Samas ei ütle me, et menstruatsiooniperioodidel on naised haavatavad - pigem vastupidi, nad on sellele vaatamata tugevad.

 

Häälekas olemine on see, mida me teeme

 

Me soovime laiendada arutelu naiste tervise üle ja panna kõiki rääkima menstruaaltsüklist ja vaagna tervisest ning ka menopausist. Et saaksime kindlad olla, et me teeme seda põhjalikult, siis moodustasime INTIMINA meditsiinilise nõuandekomitee, mis koosneb silmapaistvatest spetsialistidest nagu günekoloogidest, ämmaemandatest ja erinevate valdkondade, sh vaagnapiirkonna tervise ja reproduktiivmeditsiini spetsialistidest. Oleme uhked ka oma sotsiaalmeedia eestkõnelejate üle, kes harivad miljoneid inimesi kogu maailmas ja suurendavad teadlikkust.

 

Iga vanuse ja etapi jaoks

 

INTIMINA on ainus kaubamärk, mis tegeleb kõigi naiste intiimse heaolu pooltega, olles samas võimalikult kaasav. Alates menstruaalanuma uuesti leiutamisest kuni maailma esimese nutika Kegeli seadme väljatöötamiseni on meie sihiks tulevik ja see, mida saame järgmisena turule tuua. Kaubamärk hõlmab kõike, mida üks naine vajab - alates varases teismeeast, rasedusest kuni lõpuks menopausini.

 

Me mõtleme planeedile

 

Menstruaalanuma kasutamine on kulutõhus, aga ka keskkonnasõbralik. Kogu meie tootevalik on valmistatud kvaliteetset, 100% meditsiinilisest silikoonist, mis on ohutu inimkehale ja ka loodusele õrn. Süsiniku jalajälje vähendamine on oluline ja me võtame sellest lahingust aktiivselt osa.

 

Menstrual Care sari

 

Menstrual Care sari pakub tooteid, mis annavad naistele menstruaalperioodil vajaliku enesekindluse, hügieeni ja mugavuse. See on võimalik tänu maailma kõige uuenduslikumatele menstruaaltanumatele: Lily Cup™, Lily Cup™ One, Lily Cup™ Compact ja loomulikult Ziggy Cup™. Samuti on Lily Cup™ ja Lily Cup™ Compact toodetel A- ja B-suurused, mis tähendab, et kõik meie kliendid leiavad endale ideaalselt sobiva toote.

 

Pelvic Floor Strengthening sari

 

Pelvic Floor Strengthening vaagnapõhjalihaseid tugevdav sari pakub igas vanuses naistele palju efektiivsema viisi vaagnapõhjalihaste treenimiseks. Tugevamate ja tervemate vaagnapõhjalihaste saavutamine pole kunagi varem olnud nii lihtne kui maailma esimene nutika Kegeli treeningseadme KegelSmart™ ja ka Laselle™ raskusega kuulide abil. Et seadmed oleksid puhtad ja töötaksid laitmatult, on olemas Intimate Accessory Cleaner puhastusvahend ja Feminine Moisturizer niisutusvahend.

 

Seal, kus algab intiimsus, seal algab naine.

 

Tutvu Intimina toodetega siin

Seotud artiklid

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

New Nordic on inimeste heaolu ja tervise eest hoolitsenud juba 30 aastat

Kogu maailmas kasvab iga aastaga aina rohkem huvi looduslike tervisetoodete vastu, mis pakuvad rohkem elujõudu ja parandavad elukvaliteeti ning ennetavad sügavamate probleemide teket. Just seetõttu on ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär - gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja

Schär on gluteenivaba elukvaliteedi teerajaja   Euroopa populaarseim gluteenivaba kaubamärk sai alguse Lõuna-Tiroolis Meranis/ Meranos asuvas väikeses apteegi ja tervisetoodete poes. Täna o ...

Loe edasi... Tutvu toodetega
Blistex - hooli oma huultest

Blistex - hooli oma huultest

Esimene külmavilli salv   Blistex sündis 1930. aastatel Ameerika Ühendriikide talvises ja karmis loodeosas, Seattle Washingtonis. Brändi puhul oli algselt tegemist ühe tootega, mille oli vä ...

Loe edasi... Tutvu toodetega